JXTG Nippon Oil - ENEOS Motorový olej

Seznam článků

Prvotřídní japonský olej ENEOS je produktem společnosti, která má na trhu olejového průmyslu vedoucí postavení. V tomto průmyslovém odvětví představuje světoznámé japonské vědomosti a kreativitu.
 

 

jx nippon-oil-logoHistorie nejstarší japonské olejové společnosti se datuje od roku 1888. JX Nippon Oils Corporation a její dceřiné společnosti se zabývají výzkumem, produkcí, rafinování, distribucí a marketingem, jejich produkty jsou olej, zemní plyn a další produkty vzniklé jejich zpracováním. Rafinování a oddělení obchodu zahrnuje výrobu benzinu, kerozinu, nafty, těžkých paliv, petrochemických výrobků, umělých hmot a ostatních souvisejících výrobků. Oddělení výzkumu a produkce ropy a zemního plynu stále nakupuje území, kde v co nejkratším možném termínu zahájí těžbu.

View the embedded image gallery online at:
https://www.eneos.cz/cs/jxnipponoil#sigFreeId573fd6ebbb

Název společnosti JX Nippon Oil Corporation je v prvé řadě známý v Japonsku, Severní Americe, Asii a Evropě.  Společnost JX Nippon Oil působí v celém energetickém sektoru a tím svým zákazníkům na celém světě nabízí široké spektrum výrobků.

S vlastní sítí  Eneos čerpacích stanic, jejíž počet se blíží 13.000 –ům, má na japonském trhu vedoucí postavení.  V prvé řadě je dodavatelem pro automobilový průmysl, ale kvůli další spolupráci s výrobci automobilů ve světovém měřítku také jedním z nejdůležitějších OE dodavatelem oleje. Eneos v úzké spolupráci s japonskými výrobci automobilů vyvíjí výrobky výrobky nejnovější technologie.

ENEOS oleje se osvědčili v závodech Formule 1, sérii závodů SuperGT, v Dakar rallye, v Driftových závodech  a MOTO GP. Vyspělá technologie den co den podporuje využití výkonu automobilů v běžném provozu.

 

ENEOS Dakar Team
 

6l9a2021.jpg