Dodací lhůta a způsob doručení - ENEOS Motorový olej

 

Lhůta dodání zboží je maximálně 14 dní, obvyklá doba je však do 3 dnů. V případě, že si dodávka vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání bezprostředně informován.

Objednané zboží bude zákazníkovi zasláno přepravní spol.
DPD, která by vám měla zboží doručit do druhého dne od odeslání. Poštovné u DPD za cenu 100,-Kč vč. DPH do 15kg, u 
České pošty je účtováno ve výši 199,- Kč vč. DPH po ČR a od 299,- Kč vč.

DPH na Slovensko.
Tato částka se nevztahuje na objednávky nad 15kg. U Tohoto zboží bude cena dopravy kalkulována individuálně dle velikosti a dopravované vzdálenosti. Pro tento případ platí (zaškrtává se) možnost Nestandartní poštovné.  U tohoto zboží nebude brán zřetel na to, když kupující zaškrtne jinou možnost dopravy (kromě Osobního odběru) a bude mu účtovaná částka Nestandartního poštovného. Nestandartní poštovné je pohyblivá suma, která závisí na rozměrech a hmotnosti produktu. Pokud si zákazník sám nevyžádá velikost této částky po objednání zboží s Nestandardním poštovným nebude ním nijak diskutována a zboží bude odesláno. Nestandartní poštovné se pohybuje od 399,- Kč. Balné je zdarma u všech zásilek.

 

Při převzetí zboží zkontrolujte a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem, nás prosím informujte o této komplikaci nejpozději do 3 pracovních dnů, nejlépe písemnou formou


Poštovné na Slovensko a jiných zemí účtujeme vždy dle konkrétní objednávky.  Cena bude s Vámi předem odsouhlasena.