Obchodní podmínky - ENEOS Motorový olej

 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

SZAKALMETAL, spol. s r.o., se sídlem Koliště 67a 602 00 Brno IČ: 25573501, DIČ : CZ25573501 zapsaná v Obchodním Rejstříku v oddíle C, vložka 34767 vedená u Krajského obchodního soudu v Brně.


Objednávky, uzavření kupní smlouvy

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi firmou SZAKALMETAL s.r.o., se sídlem Koliště 67a 602 00 Brno, IČ: 25573501, dále jen "prodávající" a objednavatelem, dále jen "zákazníkem", na straně druhé.
Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že prodávaná věc je při převzetí kupujícím ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad.
Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s tímto nákupním řádem internetového obchodu a dodacími, platebními a reklamačními podmínkami u nakupovaného zboží.
Každá objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy.
 

Každá objednávka je považována za závaznou.
Platební podmínky a ceny.

Platbu za objednané zboží je možné realizovat:
 - Převodem na účet- dle zaslaných údajů potřebných pro bankovní převod. Po připsání částky na náš účet Vám zašleme zboží.
- Dobírkou - objednané zboží Vám zašleme smluvním přepravcem a při převzetí toto zboží hradíte v hotovosti.
- V hotovosti - platba v hotovosti lze provádět poze na prodejně při osobním odběru
Všechny ceny nabízeného zboží jsou: konečné (s DPH), v českých korunách, bez dopravy ( pokud u zboží není uvedeno jinak). Akční ceny se vztahují pouze na internetové objednávky zaslané přez e-shop a mohou se lišit od cen v kamenném obchodě

Objednávání zboží

Objednávky přijímáme prostřednictvím on-line obchodu www.eneos.cz. Zmíněná forma objednávky je závazná. Zákazník je povinen poskytnout prodávajícímu v objednávce nezbytné údaje potřebné k úspěšnému splnění objednávky ( tj. jméno, doručovací adresa, fakturační údaje, tel. kontakt a e-mailovou adresu)Pokud zboží není aktuálně na skladě, bude kupující o této skutečnosti neprodleně informován a zároveň bude seznámen s přibližnou dodací lhůtou. Kupující v tomto případě může svou objednávku zrušit. Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. 

Dodací lhůta a způsob doručení

Lhůta dodání zboží je maximálně 14 dní, obvyklá doba je však do 3 dnů. V případě, že si dodávka vyžádá delší období, je zákazník o termínu dodání bezprostředně informován. Objednané zboží bude zákazníkovi zasláno přepravní spol. DPD, která by vám měla zboží doručit do druhého dne od odeslání. Poštovné u DPD za cenu 100,-Kč vč. DPH do 15kg, u České pošty je účtováno ve výši 199,- Kč vč. DPH po ČR a od 299,- Kč vč. DPH na Slovensko. Tato částka se nevztahuje na objednávky nad 15kg. U Tohoto zboží bude cena dopravy kalkulována individuálně dle velikosti a dopravované vzdálenosti. Pro tento případ platí (zaškrtává se) možnost Nestandartní poštovné.  U tohoto zboží nebude brán zřetel na to, když kupující zaškrtne jinou možnost dopravy (kromě Osobního odběru) a bude mu účtovaná částka Nestandartního poštovného. Nestandartní poštovné je pohyblivá suma, která závisí na rozměrech a hmotnosti produktu. Pokud si zákazník sám nevyžádá velikost této částky po objednání zboží s Nestandardním poštovným nebude ním nijak diskutována a zboží bude odesláno. Nestandartní poštovné se pohybuje od 399,- Kč. Balné je zdarma u všech zásilek.
Při převzetí zboží zkontrolujte a případné vady způsobené dopravou řešte přímo s dopravcem, nás prosím informujte o této komplikaci nejpozději do 3 pracovních dnů, nejlépe písemnou formou
Poštovné na Slovensko a jiných zemí účtujeme vždy dle konkrétní objednávky. Cena bude s Vámi předem odsouhlasena.

Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo v souladu se zákonem § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno nepoškozené, čisté, pokud možno v originál obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém bylo zboží prodáno. V případě že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vracenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.)  Zboží musí být zasláno jako obyčejný balík na naši adresu, viz kontakt nebo doneseno osobně na prodejnu. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny peníze za objednané zboží. Částka bude vrácena do 30 dnů od převzetí zboží prodávajícím.

Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak. (§616 zákon 40/1964)
Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky pokud zboží není skladem a dodavatel ho už nedodává nebo máme chybu v systému e-shopu v cenách.

Ochrana osobních dat

Prodávající prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, dle zákona o ochraně osobních údajů o změně některých zákonů ze dne 4. dubna 2000 ze Sbírky zákonů č. 101/2000, jež získali od svých zákazníků, nesdělí jiným osobám a bude jich využívat výlučně pro potřebu objednatele. Využíváním internetového obchodu http//eneos.cz, zákazník souhlasí se shromažďováním údajům a příležitostným zasíláním  obchodního sdělení formou e-mailové komunikace. Zákazník má právo kdykoliv zažádat o zrušení a výmaz jeho osobních údajů z naší databáze.

Výměna zboží

Výměna zboží je samozřejmě možná. V případě zaslání zboží balíkem kupující hradí náklady na zaslání. Výměna zboží v prodejně možná po domluvě.

 

Doporučujeme zákazníkům, aby motorový olej vždy vybírali na základě doporučení výrobce! V případě jakýchkoli pochyb při výběru adekvátního motorového oleje požádejte před zakoupením o pomoc odborníka! Zákazník přebírá veškerou zodpovědnost za výběr zakoupeného oleje v případě vzniku škody způsobené použitím nesprávného oleje.

 

Provozovatel


Fakturační adresa :

SZAKALMETAL, spol. s r.o.
Koliště 67a
602 00 Brno
Ič : 25573501
Dič : CZ25573501
 

Zasílací adresa :

SZAKALMETAL, spol. s r.o.
Koliště 67a
602 00 Brno


Osobní odběr :

SZAKALMETAL, spol. s r.o.
Koliště 67a
602 00 Brno
Tel.: +420543255060 / +420777245060

SZAKALMETAL, spol. s r.o.
Poděbradská 20/339
190 00 Praha
Tel.:+420284819971
 

České Budějovice

Borovanská 37
370 01 České Budějovice
Tel.: +420 773 155 060
 

Náchod

Za tratí 1890
547 01 Náchod
Tel.: +420 774 715 060
 

Osobní odběr je možný:
Po-Pá od 08:00-18:00 hod.


Email BRNO: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Email PRAHA:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
E-mail ČESKÉ BUDĚJOVICE: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
E-mail NÁCHOD: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

* Náklady na telefonování na číslo +420777245060 je zpoplatněno podle aktuálního ceníku Vašeho operátora a tyto náklady si hradí spotřebitel sám.

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 02. 05. 2017 a jsou závazné pro obě smluvní strany. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Obchodní podmínky bez předchozího upozornění.
V Brně dne 2. Května 2017