Motocyklový olej - ENEOS Motorový olej

Vysoce výkonný olej nové generace pro čtyřtaktní motocyklové motory určené zvláště pro japonskou produkci HONDA, YAMAHA, SUZUKI a KAWASAKI. Je rovněž určen pro motocykly, silniční, nedura, o road a skútry evropských a amerických výrobců. Tento olej zvyšuje ekonomiku provozu, udržuje motor v dokonalé čistotě a zabezpečuje vynikající ochranu motoru a bezproblémovou funkci mokré spojky v extrémních provozních podmínkách.

syntetický JASO MA

 

Výkonny olej nové generace pro čtyřtaktní motory, je především navržen pro japonské motocykly HONDA, YAMAHA, SUZUKI a KAWASAKI. Je vhodný pro výkonné motory skůtrů, sports bikes, ATVs, street & road bikes, off road bikes a pro aplikace vybavené čtyřtaktními motory evropských a amerických výrobců. Tento olej zvyšuje ekonomiku provozu, čistotu motoru podle požadavků japonských výrobcu a nabízí vyjimečnou ochranu motoru excelentní práci spojky a převodovky ve všech pracovních režimech díky pečlivě sladěným aditivům. Při použití tohoto oleje dochází k významnému prodloužení životnosti motoru a snížení nákladu na jeho údržbu.

JASO T903, JASO-MA2

 

Kód položky E.MP10W30/1
213 Kč
Balení:

Olej je zvláště určen pro skůtry, maxiskůtry a tříkolky a motocykly vybavené suchou spojkou a čtyřtaktním motorem s katalyzátorem. Navržen pro podmínky městského provozu, je posílen syntetickým základem a tím poskytuje vyjimečnou ochranu v extrémních podmínkách jako jsou studené starty, krátké a dlouhé městské cykly, vysoké letní teploty v kombinaci při stáních na křižovatkách a v dopravních zácpách. Viskozitní specifikace odpovídá současným požadavkům japonských a evropských motocyklových výrobců. Olej udržuje motor v čistotě a zvyšuje ekonomiku provozu.


JASO-MB

Kód položky E.CP10W40/1
151 Kč
Balení:

Závodní technologie ENEOS pro čtyřtaktní motory s mokrou spojkou a integrovanou převodovkou.

VÝKONOSTNÍ STANDARDY: JASO MA2, API SL
Přesahuje všechny OEM standardy

 

Kód položky E.GP10W40/1
410 Kč
Balení:

Výkonný čtyřtaktní motorový olej zvláště navržený pro japonské motocykly HONDA, YAMAHA, SUZUKI a KAWASAKI. Je vhodný pro evropské a americké výkonné motocykly, skůtry, sports bikes, ATVs, street & road bikes, trails, off road bikes a aplikace vybavené čtyřtaktními motory evropských a amerických výrobců. Olej je především vhodný pro použití jak v nových tak i starších motocyklech a nabízí výbornou ochranu motoru, spojky a převodovky ve všech provozních režimech. Zajistí hladké řazení a perfektní funkci spojky což ocení každý zkušený motorkář.

API-SJ, JASO-MA2

 

Kód položky E.MP10W40/1
256 Kč
Balení:

Výkonný čtyřtaktní olej z pečlivě vybraného základového oleje, poskytuje maximální výkon při specifickém provozu offroad závodů, snášející extrémní tlaky v závodních off road motorech. Navrženo pro extrémní podmínky ježdění, redukuje tření a tím minimalizuje třecí ztráty, zároveň poskytuje ochranu v kritických místech jako jsou pístní kroužky a plášť pístu. Termální stabilita tento olej předurčuje zvláště k off road použití. Olej převyšuje OEM požadavky pro ochranu mokrých spojek a převodovek, umožňuje rychlé a tiché řazení a prudkou akceleraci


API-SJ, JASO-MA2

 

Kód položky E.MPOFF10W40/1
275 Kč
Balení:

Závodní technologie ENEOS pro čtyřtaktní motory s mokrou spojkou a integrovanou převodovkou.

VÝKONOSTNÍ STANDARDY: JASO MA2, API SL
Přesahuje všechny OEM standardy

 

 

Kód položky E.GP15W50/1
391 Kč
Kiszerelés:

Velmi kvalitní minerální olej pro čtyřtaktní motocykly, street biky, off-roady, ATVs, mopedy, s integrovanou převodovkou, mokrou nebo suchou spojkou s katalyzátory nebo bez nich. Navrženo pro klasické motocykly, chopery, cruisery, kde požadujeme vysokou tlakovou odolnost olejového filmu a tím tento olej přispívá k vysoké životnosti motoru a převodovky. Zajišťuje vnitřní čistotu motoru. Optimalituje tření na lamelách mokré spojky a tím zabezpečuje její bezchybnou funkci při startu, akceleraci a plném výkonu motoru.


API-SJ, API-SH, API-SG , JASO-MA2

 

Kód položky E.PER20W50/1
167 Kč
Balení:

Velmi kvalitní výkonný polosyntetický dvoutaktní motorový olej celoroční universální použití. Minimalizuje kouřivost a poskytuje motoru vyjimečnou ochranu proto opotřebení, prodlužuje jeho životnost, minimalizuje karbonové usazeniny po celou dobu životnosti motoru. Nabízí optimální mazání již při velmi nízkých, ale i vysokých teplotách. Je navržen pro všechny dvoutaktní motocykly, off roady, endura, mopedy, pro všechny vysokootáčkové dvoutakty. Vyxhovuje všem OEM výkonostním požadavkům.


API-TC, JASO-FC

 

Kód položky E.MP2T/1
189 Kč
Balení:

Závodní technologie ENEOS pro čtyřtaktní motory s mokrou spojkou a integrovanou převodovkou.

VÝKONOSTNÍ STANDARDY: JASO MA2, API SL
Přesahuje všechny OEM standardy

 

Kód položky E.GP5W30/1
427 Kč
Balení:

Převodový olej pro skůtry je navržen pro převodovky se suchou spojkou a oddělenou převodovkou (převodovka není součástí motoru). Plní funkci dokonalého mazání v extrémních podmínkách jako je provoz za studena, v městském provozním cyklu, za vysokých teplot. Zabezpečí hladké řazení a tím zvyšuje životnost převodovky .

API-SJJASO-MB

 

 

Kód položky E.CPGEAR/1
203 Kč
Balení: