Motokosmetika - ENEOS Motorový olej

Univerzální čistící a ochranný olej pro dílny, automobily, karavany, motocykly, jízdní kola, nářadí a domácí použití. Čistí, maže a chrání. Snadno proniká do spojů, vytlačuje vodu, rozpouští rez, uvolňuje zrezivělé šrouby, matice, závity. Tento výrobek je odolný vůči studené, horké a slané vodě. Není agresivní pro většinu materiálů.

 

400 ml

Čistič brzd

Účinný čistič určený pro údržbu brzd, odstraňuje brzdový prach, mastnotu z kritických míst brzdových dílů. Pro všechny druhy kotoučových, bubnových brzd, čelistí válců a třmenů. Největší předností tohoto výrobku je odmašťovací síla, rychlá čistící schopnost, zanechává čistý povrch beze zbytků mastnoty a oleje. Odpařuje se velmi rychle a nezanechává žádné stopy.

400 ml

Čistič řetězů

Tento účinný čistič řetězů je určen pro údržbu a ochranu všech typů motocyklových a motokárových řetězových převodů. Účinně odstraňuje usazeniny koroze, písku, prachu, mastnot a dalších nečistot. Tento výrobek má velmi vysokou účinnost čištění.

400 ml

Mazivo na řetěz

Syntetické mazivo na sekundární řetěz nejvyšší kvality, pro silniční, off road a pro motokáry. Má dlouhou trvanlivost, vynikající penetrační vlastnosti, odolnost proti vodě a vyniká antikorozními účinky. Vhodné pro všechny řetězové pohony v motorsportu: standardní i s O-kroužkem. Doporučeno pro extrémní provoz a pro vysokorychlostní řetězové převody. K přednostem tohoto maziva je redukce tření a tím snižení ztráty výkonu a zvýšení životnosti řetězu. Mazivo má vysokou adhezi a již za několik minut po nastříkání vytvoří pevný mazací film.

400 ml

Čistič motorů

Účinný čistič motocyklových motorů a motorových dílů a řetězů. Rychle rozpouští olejové nečistoty. Má značné odmašťovací účinky a je šetrný k elektrickým rozvodům a kontaktům. Nastříká se přímo na znečištěný povrch, nechá se prosáknout do nečistoty a opláchne se vodou. Při čištění starých úsad můžete použít kartáč, případně proud tlakové vody při oplachu pro zvýšení účinku.

400 ml

Čistič přilby

Velmi účinný čistič povrchu a průzoru vaší přilby, zanechá absolutně čistý průzor a má ochranný účinek ke všem povrchům. Dobře odstraňuje zbytky hmyzu. Vhodné pro všechny typy přileb. Přípravek je neutrální a neagresivní. Zanechává jemnou citrusovou vůni. Neobsahuje silikon.


400 ml