Sustina - ENEOS Motorový olej
0W-50 ENEOS Sustina

Nejvýkonnější olej pro řidiče, kteří chtějí od svého motoru maximální výkon a přitom nejlepší ochranu svého motoru.
Ultra prémiový olej s širokým viskozitním rozsahem, vyniká extrémně stabilním základovým olejem s tzv. W BASE technologií s lineární formací molekul, která snižuje třecí ztráty motoru prokazatelně více jak 2% oproti olejům stejného viskozitního rozsahu. Zajišťuje stabilitu olejového lmu především při nízkých teplotách a tím zabezpečuje dokonalou ochranu motoru při studených startech i extrémní zátěži. Tento olej obsahuje bezsirnaté detergenty tzv. ZP technologie, jejíž účinnost se projevuje především mohutnou antioxidační odolností a schopností udržet motor v dokonalé čistotě. ZP technologie vytváří i dokonalou ochranu motoru proti opotřebení.

syntetický SAE 0W-50 | API SN

Kód položky E.SU0W50/1
401 Kč
Balení:

5W-30 ENEOS Sustina

Ultramoderní olej, který byl vyladěn pro snížení spotřeby paliva a prodloužení životnosti motoru. Nejlepší volba pro nízkoemisní vozidla LEV a Hybridy. SUSTINA vyniká extrémě stabilním základovým olejem s tzv. W BASE technologií s lineární formací molekul, která snižuje třecí ztráty motoru. Zajištuje stabilitu olejového filmu především při nízkých teplotách a tím zaručuje mohutnou antioxidační odolnost a schopnost udržet motor v dokonalé čistotě. ZP technologie vytváří i dokonalou ochranu motoru proti opotřebení.

SAE 5W-30 | API SN | ACEA A3/B4 | ACEA C3

Kód položky E.SU5W30/1
317 Kč
Balení:

5W-40 ENEOS Sustina

Ultramoderní Olej s extrémní stabilitou.
Je zde použita revoluční technologie W BASE formace základového oleje s lineárně řazenými molekulami zabezpečující bezkolizní mazání zejména při studených startech. Snižuje významně třecí ztráty motoru o více jak 2% v porovnání se současnými oleji stejného viskozitního rozsahu. ZP technologie obsahuje nové bezsirnaté detergenty a tím zabezpečuje mohutnou antioxidační odolnost a schopnost udržet motor v dokonalé čistotě. ZP technologie vytváří i dokonalou ochranu motoru proti opotřebení. Tento olej je určen pro prodloužené intervaly výměny oleje.

syntetický  SAE 5W-40 | API SN | ACEA C3,A3/B4

Kód položky E.SU5W40/1
301 Kč
Balení:

015462120.jpg