Prémiový olej ENEOS

ENEOS

Maziva s pokročilou japonskou technologií

 

ENEOS je světově proslulá prémiová značka pro produkty vyráběné největší japonskou ropnou společností: ENEOS Corporation . Značka ENEOS představuje firemní filozofii a identitu ENEOS .

 
 

ENEOS dodává speciální produkty všem významným světovým výrobcům automobilů, tovární prvonáplně a originální oleje, a odhaluje působivou hloubku kvality, která se odráží v celé řadě ENEOS . Díky společnému výzkumu a inženýrství s japonskými výrobci automobilů vyvíjí tým interního výzkumu (R&D) ENEOS vynikající maziva s pokročilou technologií aditiv a základových olejů. Tento jedinečný přístup dělá z produktů značky ENEOS jedno z nejkvalitnějších maziv dostupných na současném světovém trhu.

Motorový olej ENEOS poskytuje vynikající výkon s nízkou spotřebou paliva pro širokou škálu aplikací, včetně osobních automobilů, vysoce výkonných automobilů, motocyklů a těžkých nákladních vozidel a stavebních strojů. Jeho vyspělá technologie zároveň zaručuje dlouhodobou ochranu pro všechny typy motorů za všech provozních podmínek i těch nejnáročnějších.

Řada ENEOS je vyvinuta pro optimální ochranu motoru a převodovky při nejextrémnějších teplotních změnách. Řada ENEOS je šetrná k životnímu prostředí a poskytuje vynikající spotřebu paliva a chrání životní prostředí. Řada ENEOS je určena pro hybridní vozidla a také pro doplňkové produkty jako jsou převodové kapaliny, brzdové a spojkové kapaliny, chladicí kapaliny. Všechny byly navrženy tak, aby překonaly nejvyšší standardy automobilového průmyslu.